STU11NC60 SGS-Thomson Microelectronics   N-CHANNEL 600V - 0.48Ohm - 11A Max220 PowerMesh II MOSFET 20040407
STU11NC60 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STU11NC60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-220VAR 20031026
STU11NC60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-220VAR 20031022
STU11NC60 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPP07N60C3 20120119
全选
Total found 5 in 217540143