STP90NF03L ST   N-CHANNEL 30V - 0.0056 OHM - 90A TO-220/I2PAK LOW GATE CHARGE STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STP90NF03L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 30V V(BR)DSS | 90A I(D) | TO-220AB 20031022
STP90NF03L ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fujitsu 2SK3363-01 20120119
SUP85N03-03P Vishay   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
SPP80N03S2L-06 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
SPP80N03S2L-04 Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP90NF03L 20120118
PHP98N03LT Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
PHP95N03LT Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
NTP90N02 ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
NTP85N03 ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
NTP75N03-006 ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
ISL9N307AP3 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
ISL9N306AP3 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
ISL9N304AP3 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP90NF03L 20120118
IRL2203N IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
IRF3711 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
IPP07N03L Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
IPP06N03LA Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
IPP04N03L Infineon   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP90NF03L 20120118
H7N0308AB Renesas   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP90NF03L 20120118
H7N0307AB Renesas   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
FDP8896 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
FDP8874 Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP90NF03L 20120118
FDP7042L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
FDP7030L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
FDP6676 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
FDP6670L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
2SK3572 NEC   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STP90NF03L 20120117
全选
Total found 28 in 217540143