STP22NE10L SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 100V - 0.07 Ohms - 22A TO-220 STripFET POWER MOSFET 20040407
STP22NE10L ST   N-CHANNEL 55V - 0.07 OHM - 22A STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STP22NE10L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 22A I(D) | TO-220AB 20031022
STP22NE10L ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Hitachi Metals 2SK1302 20120119
2SK1903 Sanyo   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120119
2SK1428 Sanyo   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120119
SPP21N10 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
PHP18NQ10T Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
IRL530N IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
IRL530A Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
IRF540 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
FQP19N10L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
FQP19N10 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
FQP17N08L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
BUZ21L Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
BUK9575-100A Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP22NE10L 20120118
BUK7575-100A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
2SK3149 Renesas   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
2SK2314 Toshiba   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP22NE10L 20120118
全选
Total found 19 in 217540143