STP20NM60A ST   N-CHANNEL 600V - 0.25OHM - 20A I2PAK/TO-220/TO-220FP MDMESH%99 POWER MOSFET 20031102
STP20NM60A ST TO-220   [替换型号]Replacement:IXYS IXKC40N60C 20120108
全选
Total found 2 in 217540143