STP20N10 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STP20N10   TO-220 MOSFET 20040407
STP20N10LFI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP20N10L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP20N10FI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP20N10 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP20N10LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP20N10L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-220 20031026
STP20N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-220 20031026
STP20N10LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP20N10L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-220 20031022
STP20N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-220 20031022
STP20N10LFI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2391 20120119
STP20N10L ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120119
STP20N10FI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2391 20120119
STP20N10 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2314 20120119
STP20N10LFI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2391 20120101
STP20N10L ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
STP20N10FI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2391 20120101
STP20N10 ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2314 20120101
STP20N10   [替换型号]Replacement:ST STP20NE10 20120101
全选
Total found 23 in 217540143