STGY50NB60HD SGS-Thomson Microelectronics   N-CHANNEL 50A - 600V MAX247 PowerMESH IGBT 20040407
STGY50NB60HD ST   N-CHANNEL 50A - 600V MAX247 POWERMESH IGBT 20031102
STGY50NB60HD ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRG4PSC71UD 20120119
STGY50NB60HD ST Max247   [替换型号]Replacement:IXYS IXGX50N60C2D1 20120108
STGY50NB60HD ST Max247   [替换型号]Replacement:IXYS IXGX50N60B2D1 20120108
STGY50NB60HD ST Max247   [替换型号]Replacement:IXYS IXGR60N60C2D1 20120108
STGY50NB60HD ST Max247   [替换型号]Replacement:IXYS IXGR60N60B2D1 20120108
全选
Total found 7 in 217540143