SPP80N03S2L-06 Infineon(siemens)   OptiMOS Power MOSFET. 30V. TO-220. RDSon = 6.2mOhm. 80A. LL 20030310
SPP80N03S2L-06 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
全选
Total found 2 in 217540143