SPB77N06S2-12 Infineon Technologies AG   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 77A I(D) | TO-263AA 20031022
SPB77N06S2-12 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB60NF06LT4 20120118
全选
Total found 2 in 217540143