PHB73N06T Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 73A I(D) | TO-263AB 20031022
PHB73N06T Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB60NF06LT4 20120118
全选
Total found 2 in 217540143