NTB90N02/D Onsemi   NTB90N02. NTP90N02 Power MOSFET 90 A. 24 V. N-Channel D2PAK & TO-220 20040306
NTP90N02 ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 24V V(BR)DSS | 90A I(D) | TO-220AB 20031022
NTP90N02 ONSemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP90NF03L 20120118
全选
Total found 3 in 217540143