NTP45N06L ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-220AB 20031026
NTP45N06L ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 45A I(D) | TO-220AB 20031022
NTP45N06L/D Onsemi   Power MOSFET 45 Amps. 60 Volts. Logic Level 20010820
NTP45N06L ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP55NF06L 20120118
全选
Total found 4 in 217540143