LP2982IM5-3.3 National Semiconductor   [替换型号]matches to Semtech part SC2982 50mA Ultra LDO Linear Regulator Pin for pin compatible? Y 20030318
LP2982IM5-3.3   IC-SM-VOLT.REG.+3.3V 20030108
LP2982IM5-3.3 National   20021229
LP2982IM5-3.3 National Semiconductor Corp TSOP-6   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
全选
Total found 4 in 217540143