SPX1117R-2.85 3 Pin TO-252   [替换型号]Pin to Pin Replacement with National :LM1117DT-2.85 20040228
LM1117DT-2.85   IC-SM VOLTAGE REGULATOR+2.85V 20030108
SPX1117R-2.85 Sipex   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:NS LM1117DT-2.85 20120118
LM1117DT-2.85 NS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Sipex SPX1117R-2.85 20120117
LM1117DT-2.85 3 TO-252   [替换型号]Replacement:Sipex SPX1117R-2.85 20120106
LM1117DT-2.85 NS TO-252   [替换型号]Replacement:Pinout Equivalent Exar SPX1117R-2-85 20111128
全选
Total found 6 in 217540143