BZX85C9V1 CDIL   1.3 /2 W Axial Leaded Zeners 20090603
BZX85C9V1G EIC   20090602
BZX85C9V1 EIC   20090602
BZX85C9V1 Transys   Zener DO-41 20070414
BZX85C9V1 CDIL   1 W Axial Leaded Zeners 20070110
BZX85C9V1G EIC   20070109
BZX85C9V1 EIC   20070109
BZX85C9V1 MCC   Zener Diodes 20061101
BZX85C9V1 TSC   20060710
BZX85C9V1 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
BZX85C9V1RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040408
BZX85C9V1 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040408
BZX85C9V1   ZENER DIODE 1.3W 9.1V 20040408
BZX85C9V1RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040406
BZX85C9V1 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040406
BZX85C9V1   ZENER DIODE 1.3W 9.1V 20040406
BZX85C9V1GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C9V1 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C9V1RL ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes 1N4739A 20120118
BZX85C9V1 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:ZPY9.1 20120118
1N4739A Central   [替换型号]Compatible Equivalent Central BZX85C9V1 20120117
全选
Total found 23 in 217540143