BZX85C18 CDIL   1.3 /2 W Axial Leaded Zeners 20090603
BZX85C18G EIC   20090602
BZX85C180 EIC   20090602
BZX85C18 EIC   20090602
BZX85C18 Transys   Zener DO-41 20070414
BZX85C18 CDIL   1 W Axial Leaded Zeners 20070110
BZX85C18G EIC   20070109
BZX85C180G EIC   20070109
BZX85C180 EIC   20070109
BZX85C18 EIC   20070109
BZX85C18 MCC   Zener Diodes 20061101
BZX85C180 TSC   20060710
BZX85C18 TSC   20060710
BZX85C18 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
BZX85C18RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040408
BZX85C18 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040408
BZX85C18   ZENER DIODE 1.3W 18V 20040408
BZX85C18RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040406
BZX85C18 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040406
BZX85C18   ZENER DIODE 1.3W 18V 20040406
ZPY180 Diotec GmbH   Replacement with:ZPY180/BZW22C180/BZX61C180/BZX85C180 20040303
ZPY18 Diotec GmbH   Replacement with:1N4746A/1N4838A/B/BZV85C18/BZW22C18/BZX61C18/BZX85C18 20040303
BZX85C18GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C180GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C180 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C18 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C18RL ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes 1N4746A 20120118
BZX85C180 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:Diotec ZPY180 20120118
BZX85C18 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:ZPY18 20120118
1N4746A Central   [替换型号]Compatible Equivalent Central BZX85C18 20120117
全选
Total found 32 in 217540143