BZX85C10 CDIL   1.3 /2 W Axial Leaded Zeners 20090603
BZX85C10G EIC   20090602
BZX85C100 EIC   20090602
BZX85C10 EIC   20090602
BZX85C10 Transys   Zener DO-41 20070414
BZX85C10 CDIL   1 W Axial Leaded Zeners 20070110
BZX85C10G EIC   20070109
BZX85C100G EIC   20070109
BZX85C100 EIC   20070109
BZX85C10 EIC   20070109
BZX85C10 MCC   Zener Diodes 20061101
BZX85C100 TSC   20060710
BZX85C10 TSC   20060710
BZX85C10 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
BZX85C10RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040408
BZX85C100RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040408
BZX85C10 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040408
BZX85C10   ZENER DIODE 1.3W 10V 20040408
BZX85C10RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040406
BZX85C100RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040406
BZX85C10 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040406
BZX85C10   ZENER DIODE 1.3W 10V 20040406
ZPY100 Diotec GmbH   Replacement with:1N4856A/B/1N4764A/BZW22C100/BZX61C100/BZX85C100 20040303
ZPY10 Diotec GmbH   Replacement with:1N4740A/1N4832A/B/BZV85C10/BZW22C10/BZX61C10/BZX85C10 20040303
BZX85C10GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C100GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C100 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C10 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C10RL ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes 1N4740A 20120118
BZX85C100 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:ZPY100 20120118
BZX85C10 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:ZPY10 20120118
1N4740A Central   [替换型号]Compatible Equivalent Central BZX85C10 20120117
全选
Total found 34 in 217540143