BUK9675-100A Philips   BUK9575-100A| BUK9675-100A|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9575-100A Philips   BUK9575-100A| BUK9675-100A|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9675-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 23A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK9675-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 23A I(D) | TO-263AB 20031022
全选
Total found 4 in 217540143