BUK9675-100A Philips   BUK9575-100A| BUK9675-100A|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9575-100A Philips   BUK9575-100A| BUK9675-100A|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9575-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 23A I(D) | TO-220AB 20031026
BUK9575-100A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 23A I(D) | TO-220AB 20031022
BUK9575-100A Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP22NE10L 20120118
全选
Total found 5 in 217540143