BUK7608-55A NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
BUK7608-55A Philips   BUK7508-55A| BUK7608-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7508-55A Philips   BUK7508-55A| BUK7608-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7608-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK7608-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 75A I(D) | TO-263AB 20031022
BUK7608-55A Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB60NF06LT4 20120118
全选
Total found 6 in 217540143