30CTQ040 MicroSemi TO-220AB   Schottky Rectifier 20030320
30CTQ040S IR   40V 30A Schottky Common Cathode Diode in a D2-Pak package 20030311
30CTQ040-1 IR   40V 30A Schottky Common Cathode Diode in a TO-262 package 20030311
30CTQ040 IR   40V 30A Schottky Common Cathode Diode in a TO-220AB package 20030311
STPS30L40CT   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CTQ040 20120101
MBR2545CT   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CTQ040 20120101
FST3140   [替换型号]Replacement:Sensitron 30CTQ040 20120101
30CTQ040   [替换型号]Replacement:Sensitron MBR2545CT 20120101
全选
Total found 12 in 217540143